Anasayfa  
  Hizmetler  
  Hakkımızda  
  Yapılan İşler  
  Hizmet Talebi  
  Referanslar  
  İletişim  
  Tavsiye Et  
 
 
Duyurular
- SİZ HAYAL EDİN BİZ GERÇEKLEŞTİRELİM

- DEKORASYONDA İDDİALIYIZ İŞİNİZE BAŞLANMADAN BANYO,WC VE MUTFAĞINIZIN BİTMİŞ ÇİZİMİNİ SİZE VERİYORUZ BİZE DANIŞMADAN KARAR VERMEYİN

- ÜCRETSİZ KEŞİF İŞLERİMİZ ANAHTAR TESLİMDİR

- BANYO WC MUTFAK ATIKSU GİDER TIKANIKLARINIZI KIRMADAN ÖZEL MAKİNALARLA AÇIYORUZ

- BİNA DAİRE İÇİ ALT YAPILARI KANAL GÖRÜNTÜLEME VE ENDOSKOPİ KAMERA İLE ARIZALI YERİ GARANTİLİ BULUYORUZ

- BİNALARINIZDA DAİRENİZDE SANAYİDE FABRİKA YANGIN HİDRANT HATTI AÇIK ARAZİDE TEMİZSU PİSSU ATIKSU KAÇAKLARINIZ TERMAL KAMERA AKUSTİK SES DİNLEME TEKNOLOJİ CİHAZLARLA BULMAYA GARANTİ VERİYORUZ

 
 
 
 
İstatistikler
Ziyaretçi IP 34.239.179.228
Bugun Ziyaretçi Sayısı 50 Kişi 50 Gösterim
Dünkü Ziyaretçi Sayısı 42 Kişi 42 Gösterim
Toplam Ziyaretçi Sayısı 105.175 Kişi 105.003 Gösterim
 

SELİM SIHHİ TESİSAT

1985 yılında çırak olarak başlamış olduğum sıhhi tesisat hayatına, kalfalık ve ustalık seviyesine ulaşarak,  seçkin firma ve kurumlarla çalışarak halkımıza hizmet vermeye başladım.

1998 yılından itibaren bilgi, deneyim ve birikim tecrübemi SELİM SIHHİ TESİSAT VE TAMİRAT adı altında birleştirerek ekibim ile birlikte bugüne kadar gelmiş bulunmaktayız.

İşyerimiz, yalnızca bilgi, beceri ve tecrübeyle yetinmeyerek gelişen teknolojiyi de takip ederek kalifiye çalışanlarıyla her türlü işlerinizi modern, güvenilir ve garantili bir şekilde 24 saat işçilikten ödün vermeden müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışarak; proje, danışmanlık ve taahhüt konularında müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.
Sıhhi Tesisat ve Tamirat işinin bina için ne kadar önemli olduğunu şu satırlarla daha iyi anlatabiliriz:

“Su tesisatınızda olabilecek bir kaçak veya arızayla kendi evinize zarar verebileceğiniz gibi komşularınıza ve en önemlisi de bulunduğunuz binaya istemeyerek de olsa zarar verebilirsiniz. Bu sebepten dolayı binaların temiz su ve atık su alt yapı tesisatları çok iyi bir şekilde yapılması gerekmektedir.”

Günün 24 saati bizleri her türlü sıhhi tesisat işleriniz için arayabilirsiniz.

Saygılarımızla.

Muammer MATİÇ